Szkola zarzadzania sprzedaza mchayes

Obecnie niemal każdy pracownik na świecie posiada smartfona. Ich niewielka wartość oraz łatwa dostępność sprawiła, że mieszkały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność a jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest używany podobnie jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak jesteśmy w drogi, a pozycja i ciężar naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że klienci z myślą personalizują swoje smartfony w ten droga, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji czy też z łatwością dawać się z braćmi i swymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się wrażeniami z wycieczki na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, iż w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest łatwa do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka innych prac. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do postępowania w systemie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dostępnego dla nas rodzaju trasy w relacji z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy ulicę do domu, lecz jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi to dlatego wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie mamy wystarczającej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na coś większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: panie nie mające w normalnym stanie językiem angielskim mogą zawierać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to jedynie kropla w morzu dodatków zrobionych w stopniu większym bądź niższym z świadomością o rowerzystach. Także o ile bycie ich wszystkich jest jako daleko zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może zaprezentować się bardzo przydatne w dalszym użytkowaniu roweru.