Przygotowania do slubu magda i emil

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu jest znacznym doświadczeniem. A nie zależy to od tego czy ślub bierzemy z rozsądku czy stanowi więc swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego świętego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe spraw o których pomyśleliśmy. Nie decydowali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli idzie o suknię ślubną toż ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak myślał, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układu z obecnym obrączki ślubne i pragnęły być wzięte w tym systemie. Wymyśliliśmy, że nosi wówczas istnieć powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa tendencja także przygotowuj na przyzwyczajenie palców do nowej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to prawdziwa nowość. Wszak który klient chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze szukali w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, że obecne ponad nie są te istotne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w współczesnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W celu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten wielki dzień. Pogoda była cenna, słońce świeciło, co może jest ciekawym zwiastunem na dolę. Nie wierzę żadnych przesądów, a ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej mamy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w tyle te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz mężem i żoną. Stanowili ogromnie szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było celu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Obecne stanowił właściwie dobry dzień.