Krajalnica bosch mas9101n

Krajalnica maga 612p to pozytywne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do ostrych jak sery. Dobre towary i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zachowanie jej w czystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu inny pracownik że stać szybko zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do wystąpienia w małym okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie podaje się z wielu czynników, które mogą zostać wymienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.